"کوبا گودینگ جونیور" به شبکه نمایش می آید


کوبا گودینگ جونیور" به شبکه نمایش می آید

بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش،  این شبکه در هفته پیش رو، علاوه بر پخش فیلم های منتخب خانوادگی در ساعت ١٩، به مرورآثار "کوبا گودینگ جونیور" می پردازد.

ساعت ١٣:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ١٢ تا ١٨ تیر پخش خواهند شد: نام این آثار به ترتیب روز پخش ، "آبی عمیق"، "بام تابام"، "زنی از کوچه پشتی"، "دختری به نام ایران"، "چای سرد"، "بخاطر تهمینه" و "سیب و سلما" هستند.

ساعت ١٩: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ١٩ تابستان شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم هااست: "اسب رویاها"، "اصلاح داستان زندگی"، "روز هشتم"( با نگاهی زیبا و دیدنی به کودکان مبتلا به بیماری سندرم داون)،" طعمشیرین خیال"، "بادیگارد محبوب من"، "برنی دلفین"، "قهرمان".

ساعت ٢١:
کوبا گودینگ جونیور که در سال ١٩٩٦ برای بازی در فیلم "جری مگوایر" موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد شد، اینهفته به شبکه نمایش می آید و فیلم های منتخب این بازیگر در طول هفته پخش خواهد شد. فیلم های کوبا گودینگ جونیور به ترتیب ازشنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: "مغز سخت افزاری"، "فهرست مرگ"، "قهرمان تحت تعقیب"، "گریز شبانه"، "رادیو"، "مسابقهموش ها" و "ضریب سرد".

ساعت ٢٣:
فیلم های ساعت ٢٣ شبکه نمایش که فیلم های جذاب و فیلم جدید این شبکه را شامل می شود این هفته با فیلم "خاک"  محصول  ٢٠١٨آغاز و با فیلم جدید شبکه نمایش با نام "جنگل" پایان می یابد. فیلم های جذاب هفته پیش رو شامل این فیلم ها خواهد بود: "خاک"،" مائودی"، "بلوک ١٦"، "اگه می تونی منو بگیر"،فیلم خاطره انگیز و ایرانی "شب بیست و نهم"( در چهارشنبه شب ها و پخش فیلم هایژانر وحشت ) ، "گلوله گم شده" و فیلم جدید شبکه نمایش با عنوان  "جنگل" که محصول سال ٢٠١٧ استرالیا و با بازی دنیل ردکلیف ( بازیگر مجموعه فیلم‌های هری پاتر) است.

ساعت ١ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز شامل فیلم های: "تام هورن" (با بازی استیو مک کوئین)، "برادری"، "آرزوهایبزرگ"،"سلطان جنایتکاران"، "توطئه خانوادگی"، "همشهری کین"( شاهکار اورسون ولز و از ماندکارهای تاریخ سینما)، "رودخانه نقرهای" هستند.

Portfolio image