بازیگر شاخص سینمای شرق آسیا مهمان این هفته شبکه نمایش


بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش این شبکه هفته آینده را به مرور آثار "اندی لاو" از بازیگران شناخته شده سینمای آسیای شرقی خواهد پرداخت. همچنین پخش نخست فیلم "قوچ"Rams محصولی از سینمای استرالیا از دیگر برنامه های شبکه نمایش برای این هفته است.

ساعت 13 :

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 30 مرداد تا 5 شهریور پخش خواهد شد : "توکل"، "قدم زدن در بهشت"،"تصمیم منطقی"،"نقش دل"،"کفشاتو در نیار"،"بمانی هفتم"،"دایان باخ" نام فیلم های این بخش است.

ساعت 15 :

باکس ثابت فیلم های جذاب ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت 15 از این شبکه پخش می شود در هفته پیش رو بدی ترتیب خواهد بود : "رویای طلا"،"برف و شمشیر"،فانوس سبز"،"جک آیریش : لکه سیاه"،"آدم کوچولوها"،"سفر آیلو" و "نامه رسان"

ساعت 19 :

فیلم های منتخب خانوادگی شبکه نمایش که در فصل تابستان در ساعت 19 پخش می شوند در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهند بود : "تاریکی"،"دادگاه"،بسوی مقصد"،"بهترینشان"،"راننده"،"امی و غازهای وحشی"،"هدیه نهایی".

ساعت 21 :

"اندی لاو" بازیگر صداپیشه و کارگردان متولد هنگ کنگ این هفته مهمان شبکه نمایش است. او از بازیگرانی بود که در دوره رشد سینمای هنگ کنگ در دهه 80 نقشی پررنگ داشت و در بیش از 60 فیلم ایفای نقش کرد. "اندی لاو" از موفق ترین بازیگران سینمای منطقه شرق آسیا است و جوایز داخلی بسیاری دریافت کرده است. فیلم های منتخب این بازیگر در هفته پیش رو شامل این فیلم ها خواهد بود : "اعمال شیطانی"،"عملیات میلان"،"طوفان آتش"،"خانه خنجرهای پرنده"،"گمشده و عشق"،"نجات آقای وو"،"موج انفجار"

ساعت 23 :

فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است شامل این فیلم ها است : "سه روز بعد"،"فداکار"،"آگاتا و حقیقت قاتل"،"ساخت ایتالیا"،"کریپتو"،"ماموران بزرگراه" و "قوچ" فیلم جدید شبکه نمایش که برای نخستین بار پخش خواهد شد.این فیلم محصول سال 2020 استرالیا و ساخته جرمی سیمز است. فیلم درباره دو برادر پرورش دهنده قوچ است که سالهاست با هم مشکل دارند و قهر هستند. اما همه گیر شدن یک بیماری همه چیز را تغییر میدهد. سم نیل و مایکل کاتون ار بازیگران این فیلم هستند.

ساعت 1 بامداد :

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش : "نبرد الجزایر"،"انتخاب اسلحه"،"جزیره ای بر بام دنیا"،"مروارید مرگ"،"24 چشم"،"دره انتقام" و "سرتو بدزد رفیق"(ساخته سرجی لئونه) هستند.

Portfolio image