چندتا ستاره داری!؟


فیلم سینمایی «کارمند نمونه» به تهیه کنندگی پیتر آبراهامز محصول سال ۲۰۰۶ کشور امریکاست. گری کولیج کارگردانی این فیلم را برعهده داشته است. دان کلیم فیلم نامه این فیلم کمدی را نگاشته است و دین کوک، جسیکا سیمپسن، داکس شپرت و اندی دیک بازیگران اصلی این فیلم هستند.

داستان فیلم «کارمند نمونه» درباره فردی به نام زک است که در فروشگاه زنجیره‌ای بزرگی به کار جا به جا کردن جعبه مشغول است. در این فروشگاه سیستمی وجود دارد که هر روز به کسانی که خوب کار می‌کنند، یک ستاره جایزه می‌دهد و آخر ماه کسی که بیشترین ستاره را دریافت کند، عنوان «کارمند نمونه» را می‌گیرد و...

گری کولیچ کارگردان فیلم «کارمند نمونه» متولد ۱۹۷۲ در نیوجرسی امریکاست. کولیچ فعالیت سینمایی خود را بعد از دوران تحصیل خود در رشته فیلمسازی با فیلم نامه نویسی آغاز کرد. او برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ توانست به عنوان نویسنده در یک سریال تلویزیونی فعالیت کند. او تاکنون ۵ فیلم و سریال تلویزیونی را نویسندگی کرده است. فیلم «کارمند نمونه» تنها تجربه سینمایی این فیلم ساز جوان امریکایی است. کولیچ در سال ۲۰۰۹ کارگردانی یک سریال تلویزیونی را نیز عهده دار بود.

فیلم «کارمند نمونه» روز یکشنبه ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۹ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

Portfolio image