همزمان با جشن های میلاد پیامبر رحمت (ص)؛ پخش منتخبی از آثار کمدی ایران و جهان در شبکه نمایش


بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه هفته آینده و به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) ، منتخبی از آثار کمدی را در ساعت 21 در بخش صحنه گران پخش خواهد کرد.
 
ساعت 13:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 1 تا 7  آبان پخش خواهد شد: «شاه کلید»، «چک»، « نام و نام خانوادگی »، «خواب فروش»، «تصادف ممنوع»، «فرود هشتم»، «راه آبی ابریشم» نام فیلم های این بخش است.
 
ساعت 19: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت 19 شبکه نمایش هستند، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «رمی»، «سفر به چین»، «بازگشت به اورا»، «رسوایی آرمسترانگ»، «قهرمان سرعت»، «کوهی میان ما» و «شیر».
 
ساعت 21:
همزمان با هفته وحدت و تولد پیامبر مهربانی و رحمت ، حضرت محمد (ص)،  شبکه نمایش ، منتخبی از فیلمهای کمدی سینمای ایران و جهان را در باکس صحنه گران و در طول هفته پخش می کند : «زیر درخت هلو»، «پس گروهان هفتم چی شد؟»، «احمق و احمق تر 2» ، «دی دی و ارثیه فامیلی»، «جنجال بزرگ»، «نیش زنبور» و «غریبه ها در شهر» نام این فیلم ها هستند.
 
ساعت 23:
فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «غول بزرگ مهربان»، « مردی که خیلی کم می دانست» ، «ماموریت خارق العاده»، «قاعده بازی»، «روز بعد از فردا»، «دستبرد به بانک» و«دره روشنایی».
 
ساعت 1 بامداد: 

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «انقام پلنگ صورتی»، «احمق ها در آکسفورد » «من و اسب آبی» ، «شمال از شمال غربی»، «آناند »، «آفتاب سرخ» و «فرار به سوی پیروزی» هستند.

Portfolio image