ادامه پوشش رویدادهای چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر ، پخش اختتامیه و مرور فیلمهای سینمای انقلاب اسلامی در شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، هفته آینده نیز این شبکه به مرور فیلم های سینمای انقلاب اسلامی خواهد پرداخت و تا روز ۲۲بهمن و اختتامیه جشنواره فیلم فجر، کماکان به پوشش برنامه های این جشنواره هنری کشورمان ادامه خواهد داد.
 
ساعت ۱۳ :
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۶ تا ۲۲ بهمن ماه پخش خواهند شد: «روز برمی آید»، «در مسیر تندباد»، « ستارخان»، «پازل»، «دیوارهای یخی »، «مهران» و «میهمانی خصوصی»  نام فیلم های این بخش است.
 
ساعت ۱۹ : 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت 19 شبکه نمایش است ، در هفته پیش رو به ترتیب از شنبه تا پنجشنبه شامل این فیلمها خواهد بود: «صندوقچه میداس»، «تغییر مسیر»، «تخفیف»، «یاغی دشت» ، «تانک ها»، «همه برای یکی» 
 
ساعت ۲۱ :
در ادامه هفته دوم جشنواره فیلم فجر، شبکه نمایش مانند هفته گذشته ، تا پایان جشنواره ، هر شب ساعت ۲۱ با پخش برنامه"سینمایش" از برج میلاد و خانه جشنواره، به پوشش این رویداد هنری خواهد پرداخت.
روز ۲۲ بهمن ماه نیز، همزمان با روز پایانی جشنواره فیلم فجر و از ساعت ۱۸ به پخش زنده اختتامیه چهلمین دوره این جشنواره میپردازد.
 
ساعت ۲۳ :
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش، این هفته نیز مانند هفته قبل و آغاز دهه فجر،  به مرور فیلم های سینمای انقلاب اسلامی می پردازد. فیلم های منتخب این هفته شامل این فیلم ها خواهد بود: «تشکیلات»، « آن سفر کرده» ، «حمله به اچ ۳»، «کیمیا و خاک»، «جمیل»،«لیلی با من است» و«تاراج».
 
ساعت ۱ بامداد: 

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «کوایدان» ، «دستور کار پنهان » «دستبرد ۱» ، «دستبرد ۲»، «متولدچهارم جولای »، «شبکه» و «ستاره های خوشبختی من» هستند.

Portfolio image