آثار بازیگر سرشناس فرانسوی، این هفته در شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه پخش منتخبی از آثار  «ژرار دوپاردیو» را در برنامه مرور آثار خود قرار داده است.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند ماه پخش خواهند شد: «زهر و پادزهر»، «عروسیخانه»، « آخرینسرفت »، «سرود خاک»، «دزدی که برای شام آمد »، «شعله های خشم» و «چند میگیری گریه کنی»  نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹: 
فیلم های منتخب خانوادگی، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «بید مجنون»، «پیک»، «پروژه ۲۴»، «۲۴ ساعت» ،«همسر آینده من یک مامور مخفی است»، «جنگ جریان» و «بازی پول».

ساعت ۲۱:
«ژرار دوپاردیو» بازیگر شناخته شده سینمای فرانسه است. او بازیگری را با تئاتر و گروهی دوره گرد آغاز کرد. پس از ایفای چند نقشکوتاه در سینمای فرانسه اقبال به او رو کرد و در فیلمی از «براتراند بلیر» از کارگردانان شناخته شده فرانسوی ایفای نقش کرد. همینفیلم باعث شناخته شدن او در سینمای فرانسه و ایفای بسیاری نقش های مهم در دهه ۸۰ و ۹۰ سینمای فرانسه شد که حاصل آن دوجایزه سزار و نامزدی برای جایزه اسکار بود. فیلم های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل اینفیلم ها هستند: «سی و شش»، «بعد از ظهر من با مارگاریت»، «قاصدک» ، «الماس ۱۳»، «ردپا»، «ژرمینال» و «وداع با ابلهان».

ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «همدست»، « آخرین فرمانروا» ، «ارواحسیاه»، «دقایق برخورد»، « مرد قد بلند»، «مسیر همیشگی» و«کیمیا».

ساعت ۱ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از شنبه ۳۰ بهمن تا جمعه ۶ اسفند: «تعقیب شمالی» ، «فیتس کارالدو» «مارنی» ، «ضربه های کشنده»، «قهرمانان »، «۱۲ مرد خشمگین» و «غلاف تمام فلزی» هستند.

Portfolio image