آثار «کوین کاستنر»، این هفته در شبکه نمایش مرور می شود


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در هفته پیش رو به مرور آثار «کوین کاستنر»، خواهد پرداخت.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۴ تا ۲۰ اسفند ماه پخش خواهد شد: «بهشت موازی»، «جاسم به جبهه می رود»، « خاطره گمشده »، «خونه پا»، «سفر خوش »، «تهران دربست» و «سرب» نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب، شامل این فیلم ها خواهد بود: «مینوس»، «قندون جهیزیه»، «معراجی ها»، «برو راهتو برو» ، «هرگز دیر نیست»، «دریاسالار» و «ماجراجویان جزیره».

ساعت ۲۱:
«کوین کاستنر» بازیگر سرشناس سینما متولد ۱۹۵۵ است. او در کودکی بخاطر شغل پدرش که یک برقکار بود، همواره در حال مسافرتو تغییر محل زندگی بود. همین مسائله باعث شد تا جوانی او حرفه و شغل خاصی را برای آینده خود در نظر نداشته باشد. بازیگری بهعنوان یکی از علایق او بخشی از زندگی او را به خود اختصاص داده بود تا زمانی که بصورت اتفاقی در پرواز مکزیک او با «ریچاردبرتون»، ملاقات کرد. برتون در این سفر به او گفت اگر به بازیگری علاقه دارد باید بصورت تمام وقت به این کار بپردازد. طی این اتفاقکاستنر تمام تلاشش را برای حضور در سینما کرد و با وجود اینکه نزدیک شش سال موفق به دریافت نقشی نشد اما تاثیری در اراده اونداشت و در نهایت موفق شد. کاستنر برای فیلم «رقصنده با گرگ»، موفق به دریافت دو جایزه اسکار برای بهترین فیلم و بهترینکارگردانی شده است. فیلم های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل این فیلم ها خواهد بود: «دنیای کامل»، «مک فارلند»، «جی اف کی» ، «رقصنده با گرگ»، «رابین هود»، «رهایش کن» و «آخرین مهلت».

ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «شینوبی»، «قصر رویایی»، «زیر بام های شهر»،«مجرم»، «فانوس بانان»، «مکانیک 2» و«شاه لیر».

ساعت ۱ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «گوزن جوان»، «تخت خواب سحرآمیز»، «گاو بازها» ، «کلانتر وگمشده فضایی»، «مرد خشمگین »، «رودخانه وحشی» و «کونگ فو کار زبل» هستند.

Portfolio image