‍ پخش منتخب آثار «آلن دلون»، ستاره فرانسوی، این هفته در شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در هفته پیش رو قصد دارد مروری بر فیلم های «آلن دلون» از بزرگان سینمای فرانسه وجهان داشته باشد.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت ماه پخش خواهد شد: «نازلی»، «خواب یک ستاره»، « عاشقانه ایبرای سرباز وظیفه رحمت»، «کنارتو می خندم»، «خواب های خط خطی»، «ایستگاه سلام»، «به دنیا آمدن» نام فیلم های این بخشاست.

ساعت ۱۹ : 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها هستند : «خانوادهگرفتار»، «پچ آدامز»، «نجات خانوادگی»، «روزی که خواستگار آمد»، «مائودی»، «بروسلی جنگجو»، «پنجاه درصد زندگی».

ساعت ۲۱ :
«آلن فابین موریس مارسل دلون» مشهور به نام آلن دلون، متولد ۱۹۳۵ در پاریس است. او در کودکی پس از جدا شدن والدینش بهخانواده ای دیگر واگذار شد و زندگی سختی داشت. در نوجوانی به کارهای زیادی از جمله قصابی پرداخت اما در نهایت وارد ارتش شدو در آنجا مشغول به خدمت شد. پس از آن دوباره به پاریس برگشت و به کار در کافه ها پرداخت. در همین کافه ها با بازیگر فرانسوی«ژان-کلود بریالی» آشنا شد و به همراه او با کرایه کردن یک دست لباس راهی جشنواره فیلم کن شد. در جشنواره کن بخاطر چهره جذابو سینمایی که داشت تبدیل به ستاره آن شب شد و پیشنهادات بسیاری از کارگردان های بزرگ دریافت کرد و تبدیل به یک ستاره شد. فیلم های منتخب این هنرمند که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهند شد، شامل این فیلم ها است: «ضارب»، «عقرب»، «دایرهسرخ»، «زورو»، «شوک»، «سامورایی» و «آفتاب سرخ».

ساعت ۲۳ :
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «خاطرات یک قاتل»، «چند مرد خوب»، «آگاتا وحقیقت قتل»، «فهرست آرزوها»، «سکوت»، «تصنیف باستر اسکراگز» و «مانی و ندا».

ساعت ۱ بامداد :
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از شنبه تا جمعه : «دور دنیا در هشتاد روز»، «اهانت»، «گوپی سرخدست»، «این فرار مرگبار»، «دایی من ژاک »، «برندگان و گناهکاران» و «مردان خشن» هستند.

Portfolio image