نقش اصلی از آن کیست؟


فیلم سینمایی یک کمدی معمایی و عاشقانه است. این فیلم محصول سال ۲۰۰۶ است و در هند ساخته شده است. نویسنده فیلمنامه "بدو بدو" نیراج وورا است و پریادارشان فیلم را کارگردانی کرده است. بازیگران فیلم آکشی کومار، گوویندا، پرش راوال، لارا داتا، جکی شروف، تانوشری داتا، آرباز خان، شکتی کاپور، راجپال یاداو، اسرانی، مانوج جوشی، استفانی پیج، فرح بیگ، آشوانی کوپرا و آلکساندر هاتاوی هستند.

چامپاک چاتورودی گروهی تئاتری در هند را اداره می‌کند که به شهرهای مختلف سفر می‌کنند و در آن برنامه اجرا می‌کنند. او دو مرد را برای یک تئاتر استخدام می‌کند. بانتی که فارغ التحصیل هنر است و بابلا که نمی‌تواند انگلیسی بخواند یا بنویسد. تنها یکی از آن‌ها می‌تواند نقش قهرمان نمایش را بازی کند که نقشی منفی است. این دو برای آن که نقش اصلی را بگیرند با هم جر و بحث می‌کنند و چامپاک آن‌ها را تنبیه می‌کند. گروه موفق می‌شود قراردادی بگیرد که در بریتانیا نمایش را سی بار به روی صحنه ببرد. اما در حالی که روز پرواز به بریتانیا فرا رسیده است آنجالی نقش اول زن نمایش به فرودگاه نمی‌رود. چامپاک مجبور می‌شود با این امید که در بریتانیا فرد دیگری را برای نقش پیدا کند بدون آنجالی سفر کند. پیدا کردن این فرد خود باعث بروز اتفاقات و اختلافاتی در گروه می‌شود.

پریادارشان نویسنده و کارگردان باسابقه هندی از سال ۱۹۸۴ فیلمسازی را شروع کرده است. نام این فیلم پوچاکورو موکتی بود. فیلم دومش را هم در همان سال ساخت. فیلمی که در آن با همسرش لیزی آشنا شد و با او ازدواج کرد. لیزی در ۲۱ فیلم با پریادارشان همکاری کرد تا این که سرانجام بازیگری را کنار گذاشت. پریادارشان اما هنوز فیلم می‌سازد و هم اکنون مشغول ساخت فیلم دوگانگی است. کمال و جمال، تز، عرب و شتر و مجاوان نیر آخرین فیلم‌هایی هستند که او در سینماها داشته است. کارگردان پرکاری که معمولا در هر سال دو یا سه فیلم می‌سازد و تا کنون ۶۸ فیلم را کارگردانی کرده است.

سینمایی "بدو بدو" را ساعت ۱۹ روز یک شنبه از شبکه نمایش ببینید. فیلم ساعت ۷ صبح روز دوشنبه از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

Portfolio image