به دنبال پول آدم ربایی


سینمایی بدون یک پارو محصول هالیوودی در سال ۲۰۰۴ ساخته شده است. این فیلم یک کمدی معمایی ماجرایی است. فیلم بر اساس داستانی از فرد وولف، هریس گولبرگ و تام نرسال نوشته شده است. این فیلمنامه را جی لگت و میتچ روز نوشته‌اند. استیون بریل فیلم را کارگردانی کرده است و متیو پرایس، اندرو همپتون، جارد رامبولد، کارل اسنل، آنتونی استار، دکس شپرد، متیو لیلارد، ست گرین، نادین برنکر، دانیله کورماک، دیوید استات، بونی سامرویل، اسکات ادسیت، مورگان ریس فیرهد و لیدی هالووی در آن بازی می‌کنند. فیلم با بودجه‌ای حدود ۱۹ میلیون دلار ساخته شده است و فروش آن حدود ۵۸ میلیون دلار بوده است.

فیلم با دیدار مجدد سه دوست آغاز می‌شود. دوست مشترک دوران کودکی این سه نفر مرده است و آن‌ها به مراسم خاک سپاری او می‌روند. آن‌ها با دیدن یکدیگر به سراغ خاطرات و متعلقات دوران کودکی خود می‌روند. آن‌ها چیزی متعلق به دوستشان را پیدا می‌کنند که حاوی جزئیات تلاش او برای یک جست وجو است. جست وجوی او برای پیدا کردن ۲۰۰ هزار دلار پولی که در هواپیما ربایی سال ۱۹۷۱ توسط کوپر گم شده است. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که جشت و جوی او را ادامه بدهند اما هیچ کدام از خطراتی که این کار به دنبال دارد آگاهی ندارند.

استیون بریل بازیگر و کارگردان متولد ۱۹۶۲ نیویورک است. او را بیشتر به خاطر بازی‌هایش می‌شناسند. جایی که حضورش در سینما را با آن شروع کرد. ۶ سال بعد از ورود به سینما اولین فیلم سینماییش را با نام سنگین وزن‌ها ساخت. نیکی کوچک، آقای دیدز، بدون پارو، دریلبیت تایلور، فیلم ۴۳ و فیلم‌های تلویزیونی دیشب دیروقت و آخرهفته مجموع فیلم‌هایی است که او کارگردانی کرده است. او در حال فیلمبرداری فیلم جدیدش پیاده روی شرم است که سال آینده به سینماها خواهند آمد.

بدون یک پارو را ساعت ۱۹ روز جمعه و تکرار آن را ساعت ۷ صبح روز شنبه خواهید دید.

Portfolio image