شخصیت ویدئویی در دنیای واقعی


سینمایی قهرمانان شرور نیستند محصول سال ۲۰۱۱ هند است. این فیلم درامی علمی تخیلی است. فیلمنامه این فیلم توسط آنوباف سینها، کانیکا زیلون، موشتاق شیخ و دیوید بونلو بر اساس داستانی از سینها نوشته شده است.

سینها کارگردان این فیلم هم هست و شاهرخ خان، کارینا کاپور، آرمان ورما، آروجان رمپال، شاهانا گوسوامی، پیریانکا چوپرا، ساتیش شاه، دالیپ تاهیل، سورش منون، سانجای دات، راجنیکانت، جو اگان، بن هاوکی، آلکس مور و مارک بروز بازیگران این فیلم هستند.

شکار سوبرامانیام یک هندی است که در خارج از کشور زندگی می‌کند و همراه پراتیک فرزندش و سونیا همسرش یک زندگی متوسط دارد. او در شرکت بارونر کار می‌کند و مالک شرکت اصرار دارد که پرسنلش یک برنامه برای ساختن یک بازی ویدئویی ارائه کنند و در غیر این صورت سازمانش را به یک رستوران تغییر می‌دهد و آن‌ها برای ادامه کار مجبور خواهند بود که گارسون باشند. شکار می‌خواهد یک ابرقهرمان خلق کند اما گفت و گو با پسرش که می‌خواهد یک شخصیت شر را ببیند نظر او را تغییر می‌دهد. او یک شخصیت شر به نام را. وان خلق می‌کند. اما هر دوی آن‌ها پشیمان می‌شوند چرا که را. وان راهی پیدا می‌کند که از دنیای بازی خارج شود و به دنیای واقعی بیاید.

آنوباف سینها نویسنده و کارگردان هندی۴۷ ساله است. فارغ ااتحصیل مهندسی مکانیکی که کارگردانی را با مجموعه تلویزیونی شاهین‌های دریا در سال ۹۷ شروع کرد. در سال ۲۰۰۱ اولین فیلم سینماییش را با نام تام بین...: عشق راهی خواهد یافت به زبان هندی در کانادا ساخت. او از این سال به بعد پنج فیلم دیگر ساخته که چهار فیلم از آن‌ها در کانادا ساخته شده است. فیلم‌هایی که نام‌های پول، پس این طور باش، داس و قهرمانان شرور نیستند را در بر دارد. کارگردانی که خیلی زود راهش را در سینمای هند باز کرد و به کارگردانی صاحب نام تبدیل شد.

قهرمانان شرور نیستند جوایز زیادی برای موسیقی و جلوه‌های ویژه در جشنواره‌های هندی و آسیایی کسب کرده است. فیلمی که می‌توانید ساعت ۱۹ روز یک شنبه از شبکه نمایش ببینید. فیلم ساعت ۷ صبح روز دوشنبه پخش خواهد شد.

Portfolio image