لحظه لحظه تا مرگ


فیلم سینمایی زندگیم بدون من درامی عاشقانه است و در سال ۲۰۰۳ ساخته شده است. این فیلم محصول مشترک اسپانیا و کانادا است. فیلم بر اساس رمانی با نام تظاهر به بستر اثر نانسی کینسید ساخته شده است. فیلمنامه فیلم را ایزابل کویکست نوشته است و خود او فیلم را کارگردانی کرده است. سارا پولی، آماندا پلامر، اسکات اسپیدمن، لئونور واتلینگ، دبورا هری، ماریا ده مدیروس، مارک روفالو، جولین ریچینگز، کنیا یو کندی، جسیکا آملی، استر گارسیا، کمیله مارتینز، ماریا کامی، دینه هنری و گیلیان باربر بازیگران فیلم هستند. فیلم با بودجه‌ای حدود ۲ میلیون یورو ساخته شده است.

آن با بازی سارا پولی همراه همسر و دو فرزندش زندگی متوسط و معمولی دارد. او در باغ مادرش در یک تریلر زندگی می‌کند. دکترش به او می‌گوید که سرطان دارد و تا دو ماه دیگر می‌میرد. این زندگی او را تغییر می‌دهد. او فهرستی از کارهایی تهیه می‌کند که می‌خواهد قبل از مرگ آن‌ها را انجام دهد و فیلم با او همراه می‌شود تا زندگی او را تا لحطه مرگ دنبال کند.

ایزابل کویکست کاستیلو کارگردان نام آشنای اسپانیایی که بارها عضو هیات داوران جشنواره‌های اروپایی بوده است. او اولین فیلم سینماییش را در سال ۱۹۸۹ با نام خیلی پیر برای جوانمرگ شدن ساخت. چیزهایی که هرگز به تو نگفتم، برای چیزهایی که دوست داری، زندگی اسرارآمیز واژه‌ها، مرثیه و نقشه صداهای توکیو فیلم‌های سینمایی و بخشی از کارنامه فیلمسازی او هستند. او هم اکنون کار ساخت دو فیلم را در برنامه‌هایش دارد. دیروز هرگز تمام نمی‌شود و چشمان پاندا دو فیلم او در سال جاری به سینماها خواهند آمد. او برای نقشه صداهای توکیو نامزد نخل طلای کن شده است.

زندگیم بدون من ساعت ۱۰ روز جمعه از شبکه نمایش پخش خواهد شد. تکرار این فیلم ساعت ۷ صبح روز شنبه خواهد بود.

Portfolio image